Тресење тепих

21.09.2022 17:08
!Виц икона

‒ Мамо, зошто му викаш на тато?

‒ Да го истресе тепихот!

‒ Па рече дека ќе го направи тоа.

‒ Да, ама кога ќе се изнервира, појако удира!

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото