Не сум жеден

28.09.2022 13:43
!Виц икона

Перица се запишал да тренира пливање, па му рекол на тренерот после неколку минути:

‒ Одам јас дома.

‒ А зошто?

‒ Веќе не сум жеден.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото