Мачка во прав

30.09.2022 15:35
!Виц икона

Перица: ‒ Тато, што е тоа отров за глувци?

Таткото: ‒ Тоа ти е, сине, мачка во прав!

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото