Вие го чекате принцот на бел коњ?

04.10.2022 16:30
!Виц икона

- Девојко, вие го чекате принцот на бел коњ?

- Да.

- Е па, еве ме, дојдов!

- Супер. А каде е принцот?

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото