Петтиот

05.10.2022 12:37
!Виц икона

Мажот ја прашува жена си:

– Колко мажи си имала?

– Девет.

– Значи јас сум ти деветтиот.

– Не, петтиот.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото