А ти поларна да не си?

17.11.2022 09:40
!Виц икона

Гризли мечката му рече на мечето: Погледни се какво си гадно целото!

Тоа ѝ возврати: А ти поларна да не си?!

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото