Вашето кенгурче отскокнува

21.11.2022 13:35
!Виц икона

Госпоѓо Кенгурка, морам да го пофалам син ви. Мислам, сите кенгурчиња се добри, но вашето отскокнува.

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото