Разговараат две плавуши

26.01.2023 11:34
!Виц икона

Разговараат две плавуши.

- Леле, Цуци, можам да разберам штрк да ми донесе бебе, ама пајак да крене кола... Е во тоа не верувам!

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото