Наставничка по македонски родила близнаци

30.01.2023 10:48
!Виц икона

Наставничка по македонски родила близнаци. Веднаш му испратила СМС на мажот:

„Машки род. Множина.“

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото