Вие не сте тука повикани да поставувате прашања

03.02.2023 12:20

Вие не сте тука повикани да давате коментари и да поставувате прашања.

Крешник Бектеши, министер за економија, ѝ се обраќа на новинарка која го прашува: „Зошто Министерството за економија и Владата набавуваат поскап гас од оној кој е на берзата?“; СДК, 02.02.23.

 

ОкоБоли главаВицФото