Жена ми вчера избега со мојот најдобар пријател

07.09.2023 10:05
Виц икона

- Жена ми вчера избега со мојот најдобар пријател Перо.

- Од кога па тебе најдобар пријател ти е Перо?

- Од вчера.

 

ОкоБоли главаВицФото