Државна работа

11.09.2023 14:46
!Виц икона

Татко и син разговараат за иднината на синот.

- Тато, решив да се бавам со организиран криминал.

- Ако, сине. Државно си е државно.

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото