Исклучок

15.11.2023 15:43
!Виц икона

- Мамо, сакам куче!

- Нема шанси. Животно во куќа, никад!

- А тато?

- За татко ти направив исклучок.

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото