Работници истоваруваат роба од камион

04.12.2023 13:48
Виц икона

Денес некои работници истоваруваат роба од камион.

Им приоѓам, застанувам крај нив и палам цигара.

Кој ги ебе, нек мисли народот дека сум им шеф.

 

ОкоБоли главаВицФото