Мијалков во акција

26.07.17 12:34
Мијалков во акција

Се прашувате што прави Мијалков без опремата, луѓето и ресурсите за следење на комуникации?
Го снимивме сабајлево.

Слични содржини

Пара фото

ОкоБоли главаВицФото