Нацисто!

04.12.2019 16:48
!Виц икона

Што му зборувала Ева Браун на Хитлер, кога ја нервирал?

- Јас со тебе нацисто ќе полудам!

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото