Корисни суперхеројски совети

18.03.2020 20:37
Суперхеројски совети

 

Стрип-книжарницата Бункер ги сподели најважните совети за штитење на сопствената и туѓата безбедност во овие вонредни услови, со илустрации на култни суперхерои, при нивното најпримерно однесување.


Извор: Фејсбук страната на Стрип-книжарница Бункер

Слични содржини

Стрип / Уметност

ОкоБоли главаВицФото