Не се знае кој ги направил

18.08.2020 15:08
!Виц икона

Не се знае кој ги направил:

- Круговите во полиња;

- Линиите во Назка;

- Статуите на Велигденските острови;

- Објектот кај Мавровка.

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото