Гризење јазик

06.09.2020 10:55
!Виц икона

-Среќа моја што не сум отровна! - рекла белоушката.

-Зошто?

-Штотуку се гризнав за јазик!

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото