Зошто протестирам

23.06.2011 09:29
Зошто протестирам

Зошто протестирам по убиството на Мартин Нешкоски

(идеја @banekoma; реализација Александар Јосифовски)

Your browser is not able to display this multimedia content.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото