Капење

21.04.2017 12:33

Во ганц ново одело Груевски влегол во базенот на десеттиот кат на вмровската штабквартира во Скопјанг.
Поминал Илче и благо дофрлил:
„Претседателе, претседателе, сте заборавиле да не ги собуете кондурите!“

via Бранко Тричковски

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото