Хорор

19.05.2017 14:53

Си пишуваат двајца другари, тинејџери на интернет:
-Брат да ти кажам колку забегана работа ми се случи вчера.
-Кажи брат.
-Надвор нели имаше силно невреме и снема интернет.
-И што?
-Гледам до мене стои едно дете.
-И?
-Вели дека ми е брат.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото