Вмровец на Вимблдон

17.07.2017 16:08

Зошто вмровец не може да биде собирач на топки на Вимблдон!?
Затоа што ќе ги собере сите уште во првиот гем!
А може и да ги изеде!

via Бранко Тричковски

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото