Договор

17.09.2019 15:15
!Виц икона

- Добар ден, дали е тоа лудница?

- Да, повелете, што ви треба?

- Јас би да резервирам едно место за декември.

- Па вие сте луд!!!

- Значи, се договоривме!

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото