Фабрика прашува ѕидар

18.09.2019 14:00
!Виц икона

Фабрика прашува ѕидар:

„Како ми стои политичаров пред хала?”

„Некако многу те затвора” - вели ѕидарот.

via Тања Аждаја

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото