Зборуваат два еритроцита

11.11.2019 15:33
!Виц икона

Зборуваат два еритроцита.

-Морам да убијам два леукоцита, ради семејството.

-Аман бе?!

-Знаеш како е, крвна освета.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото