Седела слива на клупичка и плачела

15.04.2021 12:52
!Виц икона

Седела слива на клупичка и плачела.

Поминала рибизла и ѝ рекла:

- Што си се распекмезила?

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото