Зошто хирурзите сакаат македонски политичари

10.03.2023 13:08
!Виц икона

Зошто хирурзите најмногу сакаат македонски политичари?

- Зашто политичарите најлесно се оперираат: немаат срце, немаат рбет, целите се стомак, а задникот и главата им се идентични.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото