Гордана Јанкуловска, психолошки профил (според „бомбите“)

19.06.2015 14:13
Гордана Јанкуловска, психолошки профил (според „бомбите“)

Страшната кралица на груевизмот, но и оперативката број еден, во кратки црти...

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото