СК014 - La Strada

05.12.2015 14:54
СК014 - La Strada

Во циркусот на Фелини - уште поголем, преродбенички циркус!

Оригиналните фотографии од филмот La Strada (1954)

Слични содржини

Филм / Монтажи
Филм / Монтажи

ОкоБоли главаВицФото