Велосипеди

02.06.15 11:24

Тврдокорните велосипедисти никогаш нема да се согласат со тоа дека постои сезона за возење велосипед. Сепак, факт е дека нивниот број се зголемува во пролет и лето.

Без разлика дали ги „признавате“ точак-сезоните или сте од оние другите, веруваме дека ќе уживате во овој избор од петнаесетина фотографии од велосипеди.

Извор: Фејсбук

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото