ЛЕГО појадок

27.07.17 11:53

Како би изгледал светот околу нас кога храната би се состоела од Лего коцки? BrickBrosProductions во својата извонредна стоп-анимација го прикажува овој замислен свет.

Слични содржини

Око
Око
Око

ОкоБоли главаВицФото