Златко Ориѓански му посвети песна на Никола(е) Груевски

27.08.2015 15:35
Златко Ориѓански му посвети песна на Никола(е) Груевски

Музичарот Златко Ориѓански на својот Фејсбук профил ја објави својата нова песна, посветена на, како што вели тој, „нашиот Николае“, кој е златно момче добро дете кое не спие и работи 24/7! Кој е тој? Коле мој!

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото