Интервју со Хорхе

28.10.15 10:34

Има ли нешто посмешно од тоа кога Ѓорге Иванов дефинира што е тоа разумен компромис, колне или наоѓа злато во Анска Река? Погледнете ја реакцијата на околината кога популарниот Хорхе се обидува да зборува сериозно! 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото