Институција Хорхе

21.02.17 14:43

Стефчо Јакимовски ѝ објасни на македонската јавност дека Хорхе е единствената стабилна институција во Македонија. Странски служби објаснуваат: тешко нас!

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото