Грујо-бришач

30.05.17 02:13

Комбето на Странски служби на улиците во Скопје ги забележа ликот и рачето на Никола Груевски како им мавтаат на минувачите, во уште една од обиколките кои екс-премиерот ги прави деновиве.

ОкоБоли главаВицФото