Македонецот и златната рипка

18.03.2017 11:09

Фатија Македонац златну рипку и почнаја да гу дави за политику. Овај му кажала:
-Испржи ме, жити мајка!

via Кумановски муабети

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото