Репетитор - Ако те икада

20.12.17 14:31

Спотот на српската рок група Репетитор за песната „Ако те икада“ ја пренесува атмосферата од нивниот настап пред затворениците од Окружниот затвор во Белград.

Спотот е најава за краткиот авторски документарец со работен наслов „Рокенрол во Окружниот затвор“ на режисерот Филип Чудиќ.

ОкоБоли главаВицФото