Мотел „Чернобил“

11.12.17 10:56

Во денови кога граѓаните во Македонија едвај дишат поради загадувањето, а на светот му се заканува опасност од нуклеарна војна, потсетуваме на еден генијален анимиран спот на Рамбо Амадеус.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото