Македонец - експерт за секоја тема

15.10.2018 12:15
!Виц икона

Прав Македонец се јавува во Утринска програма и само прашува која е темата.

Бидејќи он е експерт за секоја тема.

via Упорна

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото