Габриела Мишел Милкова - Tongue-Twister

08.12.18 02:17

Погледнете го поетското видео на младата македонска поетеса Габриела Мишел Милкова. Насловот е „Tongue-Twister“, режисер
на видеото е Дејан Ѓолев, а музиката e на Фолтин.

 

Извор: You tube

Слични содржини

Око

ОкоБоли главаВицФото