Нестабилна саботажа

10.06.19 00:44

„Нестабилна саботажа“, емитувана на 7 јуни, 2019 година (петок) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“.
автор: Среќко Поповски. 

Извор: Youtube

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото