Нечестива саботажа

29.12.17 03:15

Во саботажата бр. 31 од четвртата сезона, Среќко Поповски ни ги доловува бизарните детали од недостоинственото заминување на Груевски во политичката историја и бисерите на неговите придружници.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото