Сервилна саботажа

10.06.17 10:51

Уште една извонредна саботажа на Среќко Поповски, овој пат посветена сервилните ликови, мали шрафчиња и запчаници без кои груевистичкиот режим не ќе беше можен.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото