Пин-ап ретро

31.01.16 14:27

Како изгледале некогаш популарните пин-ап девојки? Кои биле стандардите за женска убавина кои се пласирале како пожелни пред неколку децении? Погледнете во оваа интересна компилација, во која се претставени постерите со пин-ап девојки наспроти оригиналните фотографии според кои тие биле изработени.

 

 

 

Posted by Bright Side on Thursday, December 17, 2015

Извор: Bright Side

ОкоБоли главаВицФото