Jadranka Stojaković - Daleko

06.05.16 02:05

Daleko е насловната песна од истоимениот албум на Јадранка Стојаковиќ. Ова последно музчко патување на Јадранка содржи преработки на стари хитови и неколку нови песни.

Sorry, you need to install flash to see this content.

 

Слични содржини

Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови

ОкоБоли главаВицФото