Таксист-експерт

05.06.17 12:52

Репортерот на Фчерашни новости направи ексклузивна репортажа со анонимен таксист-експерт, кој објаснува детално за детално за глобалната политика: Сорос, Ле Пен, илуминатите, Бранко и промената на климата...

Извор: Фчерашни новости

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото