Новогодишно обраќање на лидерот на неопределените

28.12.16 02:13

По предизборното обраќање на лидерот на Неопределените во хумористичната емисија Фчерашни новости, го пренесуваме и неговото новогодишно обраќање.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото