Платформа на лидерот на неопределените

19.01.17 04:59

Лидерот на неопределените во хумористичната емисија Фчерашни новости се прослави со предизборното и новогодишното обраќање до граѓаните.

Следејќи ги најновите политички актуелности и збиднувања, сега излегува и со своја Платформа.

Извор: Фчерашни новости

ОкоБоли главаВицФото