Одлична мачка

27.07.2020 17:31
!Виц икона

-Ми рековте дека мачкава што ми ја продадовте е одлична за стаорци, а за две недели нема фатено ни еден!

-Па, ете, зарем не е одлична за стаорци?

 

Слични содржини

Виц

ОкоБоли главаВицФото